• Das Germin

Formy płatności

Formy płatności

 
 

  W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i  własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących  sposobów płatności:

  • Przelew - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

 

  • Przelew bezpośredni - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

    Numer konta

    SANTANDER BANK 51 1910 1048 2791 5922 1683 0001
    Ryszard Wysocki ul. Łazy Kostkowskie 28a 37-500 Jarosław

 

  • Pobranie - płacisz gotówką kurierowi przy odbiorze towaru

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

Jako nasz Klient możesz liczyć na nasze wsparcie:
telefoniczne | mailowe | webinary online


Germin

simply the best  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl